Soutěž malých atletů

V pondělí 17. června se sešli malí sportovci na školním hřišti naší školy, aby si porovnali síly v atletickém trojboji. Závodu se zúčastnily děti všech 1. tříd a děti z MŠ Slunečnice, tzn. děti z MŠ Kostelce a Albrechtické ulice. Bylo vidět, že se malí „školkáčci“ na dnešní den nejen těšili, ale také připravovali, protože byli velmi šikovní.

V pondělí 17. června se sešli malí sportovci na školním hřišti naší školy, aby si porovnali síly v atletickém trojboji. Závodu se zúčastnily děti všech 1. tříd a děti z MŠ Slunečnice, tzn. děti z MŠ Kostelce a Albrechtické ulice. Bylo vidět, že se malí „školkáčci“ na dnešní den nejen těšili, ale také připravovali, protože byli velmi šikovní. Teď už ví, kde má škola, do které budou někteří již od září chodit hřiště a vyzkoušeli si opravdovou atletiku. Pro prvňáčky to také bylo poprvé, co si mohli změřit síly mezi jednotlivými třídami. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo, a když děti končily závod hlasitým „hurá“, bylo vidět, že se vše podařilo.

Děti soutěžily v těchto disciplínách:
– běh na 50 metrů
– skok daleký
– hod míčkem

Umístění : děvčata 1. tříd
1. místo – Andrea Zábojová
2. místo – Bára Kubicová
3. místo – Beáta Šupáková

Umístění : chlapci 1. tříd
1. místo – Max Michalčík
2. místo – Martin Kavický
3. místo – Jakub Rosner

                   
Nejnovější příspěvky
Archivy