Volejbalový turnaj na závěr roku

Loni fotbalový, letos volejbalový turnaj mezi třídami zpestřil závěr školního roku všem sportovním nadšencům. V dusném vedru pátečního dopoledne se sešlo celkem 9 týmů a utkali se v boji o první místo a čest zahrát si s týmem pedagogického sboru.

Loni fotbalový, letos volejbalový turnaj mezi třídami zpestřil závěr školního roku všem sportovním nadšencům. V dusném vedru pátečního dopoledne se sešlo celkem 9 týmů a utkali se v boji o první místo a čest zahrát si s týmem pedagogického sboru.

Vzhledem k časovému omezení byly třídy rozděleny do dvou tabulek. Nestihli jsme semifinálového pavouka, takže vítěz skupiny bojoval o první místo.
Boje byly místy velmi urputné a nikdo nikomu nedal nic zadarmo. Do finále se nakonec probojovaly třídy 9.A,6.A, 8.M a 9.M. Ostatní třídy si zahrály minimálně 3 zápasy v rámci skupiny.
Na čtvrtém místě nakonec skončila bojovná 6.A, která těsně podlehla náporu třetí 9.A. Druhá 8.M zase v infarktovém třetím setu podlehla 9.M, ale nesmíme zapomenout na to, že 9.M měla zapůjčené 2 hráče z jiných tříd (7.B a 8.B). Zajistili tak krásný volejbalový zážitek pro sebe i diváky.
Závěrečnou exhibici proti učitelům si tedy zahrál mix 9.M. Ovšem zkušenosti na straně starších promluvily zcela jasně a po necelých 25minutách bylo dokonáno a tým žáků byl poražen.
Děkuji všem účastníkům i pomocníkům za organizaci a zvládnutí turnaje. Zvlášť chci pochválit nejmladšího hráče ze 4.C Tomáše Baža, který nastupoval jako host u 8.M a odehrál s nimi bez bázně všecky zápasy.

Foto a text Kopeček Martin

Archivy