V neděli buďte s námi v pohybu

K evropskému „Týdnu mobility“ se opět zapojilo i naše město Krnov a mnohé školy i školky. V rámci programu, který proběhne v neděli 15. září 2013 pod názvem „ Den otevřených zahrad a sportovišť“ se zapojila také naše škola. Připravili jsme pro Vás od 9,00 do 11,00 hodin zábavnou jízdu zručnosti.

K evropskému „Týdnu mobility“ se opět zapojilo i naše město Krnov a mnohé školy i školky. 
V rámci programu, který proběhne v neděli 15. září 2013 pod názvem „ Den otevřených zahrad a sportovišť“ se zapojila také naše škola.
Připravili jsme pro Vás od 9,00 do 11,00 hodin zábavnou jízdu zručnosti.

Tato akce je určena hlavně dětem 1. stupně ZŠ. Odpoledne je pro zájemce o kolektivní míčové hry připravená akce pod názvem „Barevný volejbal“ v době od 13,00 do 16,00 hodin. Vše se koná na našem školním hřišti.

Těšíme se na Vás.

letáček v pdf

Archivy