Vyhlášení výběrového řízení na dodavatele koučovacího výcviku

Ředitel školy vyhlašuje výběrové řízení na dodavatele koučovacího výcviku v rámci projektu “Koučování do škol – od vzdělání ke sdílení” podpořeného z grantu OPVK 1.3.  Termín pro předložení cenových nabídek je do 12:00 hod. dne 7.10. 2013.

Ředitel školy vyhlašuje výběrové řízení na dodavatele koučovacího výcviku v rámci projektu “Koučování do škol – od vzdělávání ke sdílení” podpořeného z grantu OPVK 1.3.  Termín pro předložení cenových nabídek je do 12:00 hod. dne 7.10. 2013.

Předmětem zakázky je služba – koučovací výcvik.

Více informací ve výzvě.

Text: Karel Handlíř 

0. Výzva koučovací výcvik (pdf.)

1. Odpověď na dotazy č. 1

2. Odpověď na dotazy č. 2

3. Odpověď na dotazy č. 3

4. Odpověď na dotazy č. 4

5. Oznámení výsledku výběrového řízení (pdf.)

6. Smlouva (pdf.)

Archivy