Víčka pro Michalku

Michalka je šestiletá holčička, která od narození trpí záhadnou nemocí, kterou lékaři nedokáží přesně určit, ani léčit. Tato nemoc má za následek celkové zhoršení hybnosti těla, která znemožňuje běžný pohyb zdravého člověka a naprosto vylučuje samostatnou chůzi.  … a my se ji pokusíme pomoci sběrem víček.

Michalka je šestiletá holčička, která od narození trpí záhadnou nemocí, kterou lékaři nedokáží přesně určit, ani léčit. Tato nemoc má za následek celkové zhoršení hybnosti těla, která znemožňuje běžný pohyb zdravého člověka a naprosto vylučuje samostatnou chůzi. Přes veškeré překážky, se kterými se Míša musí potýkat, je to veselá chytrá holčička.

Každý minimální pokrok, který Míša udělá díky potřebným pomůckám a rehabilitacím, je pro Míšu velká šance se osamostatnit a prožít lepší život.
… a my se ji pokusíme také pomoci sběrem víček.

Sběrný den: každou středu na paviloně B v přízemí, od 7,35 – 7,55 hodin
– Sbírají se víčka od PET lahví, mlék, zákysů, ale také kávy nebo aviváží a pracích tekutých prášků.
– Každé víčko má označení materiálu v trojúhelníčku (nejběžnější víčka jsou PEHD, HDPE, PP, PE
Červená víčka, sbírejte samostatně, mají větší výkupní cenu.

Děkujeme, že pomáháte. Těší se „malí parlamenťáci“.

http://michalka-dmo.webnode.cz/

Předchozí

Následující

Archivy