Halo -Halloween

Žákovský parlament naší školy připravil soutěž pro žáky 6.-9.tříd. Ve čtvrtek 31.10..2013 se bude soutěžit o nejhezčí a nejstrašidelnější třídní Halloweenskou výzdobu! Výzdoba bude hodnocena  speciální komisí ve 14.00 hodin. Vítězná třída získá Halloweenský dort!

Žákovský parlament naší školy připravil soutěž pro žáky 6.-9.tříd. Ve čtvrtek 31.10..2013 se bude soutěžit o nejhezčí a nejstrašidelnější třídní Halloweenskou výzdobu! Výzdoba bude hodnocena  speciální komisí ve 14.00 hodin. Vítězná třída získá Halloweenský dort! Další sladkou odměnu mohou získat ti, kteří se obléknou ten den do Halloweenských kostýmů a budou patřit mezi desítku nejpodařenějších . Ostatní žáky všech tříd prosíme o oblečení v oranžovo černé barvě, pokusíme se udělat společné foto. Věříme, že také učitelé nezkazí legraci a  přijdou ve stejných barvách. Poslední soutěž  se týká nejpovedenější dýně. Tvůrci obdrží sladké odměny:-).

za žákovský parlament: text: Ondřej Piska, plakát:Lucka Petříková

Předchozí

Následující

Archivy