Naši šachisté na Mistrovství Moravy a Slezska

Ve dnech 26.10. – 30.10. 2013 se konalo v Loučné nad Desnou Mistrovství Moravy a Slezska mládeže v šachu, kterého se zúčastnili i tři šachisté z ŠO Lokomotiva Krnov, z toho dva hráči z naší školy. A napoprvé si nevedli vůbec špatně.

Ve dnech 26.10. – 30.10. 2013 se konalo v Loučné nad Desnou Mistrovství Moravy a Slezska mládeže v šachu, kterého se zúčastnili i tři šachisté z ŠO Lokomotiva Krnov, z toho dva hráči z naší školy. A napoprvé si nevedli vůbec špatně.

Petr Čech v kategorii benjamínků obsadil velmi slušné 37. místo se ziskem 3,5 bodů – škoda jedné zbytečně prohrané partie, která by ho posunula mezi nejlepších třicet hráčů tohoto Mistrovství. Vítek Anděl v kategorii mladších žáků se mezi elitou rovněž neztratil a jeho 44. místo se 3 body rovněž není špatné.

Děkujeme našim oběma reprezentantům za odvážný výkon v silné konkurenci a přejeme, aby zkušenosti, které získali, dokázali využít k dalšímu šachovému „růstu“.

Ing. Karel Handlíř
trenér mládeže

Archivy