A je tu Halloween!

I letos jsme se rozhodli s dětmi 3. a 4. tříd oslavit Halloween v music clubu Kofola. Celé dopoledne strávily děti plněním nejrůznějších úkolů, soutěžením a hodnocením nejlepších masek a tanečníků. Tím náš Halloween ale neskončil. Odpoledne si učitelé 3. a 4. tříd pozvali rodiče na podzimní dílny, ve kterých vyráběli výrobky v duchu Halloweenu.

I letos jsme se rozhodli s dětmi 3. a 4. tříd oslavit Halloween v music clubu Kofola. Celé dopoledne strávily děti plněním nejrůznějších úkolů, soutěžením a hodnocením nejlepších masek a tanečníků. Tím náš Halloween ale neskončil. Odpoledne si učitelé 3. a 4. tříd pozvali rodiče na podzimní dílny, ve kterých vyráběli výrobky v duchu Halloweenu.

Rodiče s dětmi i učitelé strávili příjemné odpoledne a odnesli si domů své vlastní výtvory. Celodenní tvoření jsme zakončili společným lampionovým průvodem.

Závěrem bych chtěla poděkovat za pomoc třídě 9.B pod vedením paní učitelky J. Vlachové, učitelům 3., 4. tříd, všem rodičům, kteří za námi přišli a hlavně panu Hradečnému za poskytnutí prostor clubu Kofola.

 text a foto K. Nováková

Archivy