Halloween se vydařil

Nově zvolení členové žákovského parlamentu 2.stupně připravili pro své spolužáky hned několik soutěží. V ten den byla vyhlášena soutěž o nejlepší Halloweenskou masku a proto se školou pohybovalá různá strašidla, kostlivci a masky. Kdo neměl masku, ale chtěl akci podpořit, přišel oblečen alespoň v černooranžové kombinaci. 10 vyhodnocených masek porota odměnila čokoládou.

Nově zvolení členové žákovského parlamentu 2.stupně připravili pro své spolužáky hned několik soutěží. V ten den byla vyhlášena soutěž o nejstrašidelnější Halloweenskou masku a proto se školou pohybovala různá strašidla, kostlivci a masky. Kdo neměl masku a chtěl akci podpořit, přišel oblečen alespoň v černooranžové kombinaci. 10 vyhodnocených masek porota odměnila čokoládou.

Další sladkou odměnu získala za nejpovedenější dýni žákyně 7.M. Pavla S., jejíž dýně zakouslá do citronu  porotu nejvíce oslovila.

Nejočekávanější byla soutěž o nejpodařenější halloweenskou výzdobu ve třídě. Již více než týden předem se do soutěže zapojily všechny 6.-9.třídy a to tak, že porota měla velmi těžký úkol vybrat tu nejpodařenější. Již přede dveřmi třídy bylo znát, že si všichni dali záležet a že to nebude jednoduché. A za to patří všem žákům a třídním učitelům velké uznání.

Když porota  (pan ředitel, paní zástupkyně, paní školnice a paní uklízečka) vešla do tříd, nestačila se divit. Jen těch kostlivců,tam bylo! Na okně, za skříní, v lavici, na televizi… Byli úplně všude! Nad hlavou jim létali netopýři a z různých zákoutí vykukovala strašidla.

 

Nakonec si porota pozvala na pomoc další dva členy (žáky 1.třídy ) a s jejich pomocí a po velké poradě neudělila jen jedno první místo, ale rozhodla , že na prvním až druhém místě se umístí dvě třídy: Třída 7.M za umělecký dojem, který zapůsobil na všechny členy poroty, ale nadchl zejména žáčky 1.třídy. Druhou vítěznou třídou se stala  9.M za vypracované detaily, náročnou přípravu a trvalou výzdobu. Na 3.-4.místě se umístily společně třídy 7.A a 8.M , těmto třídám uniklo prvenství jen o vlásek. Všem třídám patří poděkování za to, s jakým nasazením se do soutěže zapojily.

Zástupci vítězných tříd se sladkou odměnou.

Za ŽP: Hana Wiedemanová

Archivy