Strašidel se nebojíme

Čtvrtek, 31.října, byl dnem, kdy se celá naše škola proměnila v jedno veliké strašidelné doupě plné strašidel, bubáků, hejkalů, kostlivců, upírů, bílých paní a jiných krvežíznivých monster. Odpoledne si užily všechny děti ze školní družiny, pro které si paní vychovatelky připravily zábavný program v maskách.

Čtvrtek, 31.října, byl dnem, kdy se celá naše škola proměnila v jedno veliké strašidelné doupě plné strašidel, bubáků, hejkalů, kostlivců, upírů, bílých paní a jiných krvežíznivých monster. Dopoledne patřilo žákům II. stupně, kteří soutěžili o nejlépe vyzdobenou učebnu, nejoriginálnější kostým a nejkrásnější vydlabanou dýni. Odpoledne si užily všechny děti ze školní družiny, pro které si paní vychovatelky připravily zábavný program v maskách.

Soutěžilo se, zpívalo, hádaly se hádanky, tančilo se a dovádělo s hudbou, sportovalo, vyráběla se strašidla, dýně a bubáci a šikovné starší děti dlabaly dýně. Nechyběla ani promenáda a hodnocení všech masek, sladké odměny, medaile za splněné úkoly a pamětní listy. Večerní a noční řádění si užili žáci všech pátých a sedmých tříd. Doufám, že si strašidelný den užily všechny děti a nikdo se nebál. Dětem ze ŠD gratuluji ke splnění nelehkých úkolů a všem vychovatelkám děkuji za perfektně připravený program pro děti.

Následující

Archivy