Prezentační výstava středních škol

Ve čtvrtek 21. listopadu od 16.30 do 18.00 hodin se na naší škole v prostorách pavilonu A uskuteční Prezentační výstava středních škol. Pozvány jsou školy z Krnova, Bruntálu, Města Albrechtic, Horního Benešova a Opavy.

21. listopadu od 16.30 do 18.00 hodin se na naší škole v prostorách pavilonu A uskuteční Prezentační výstava středních škol. Pozvány jsou školy z Krnova, Bruntálu, Rýmařova, Města Albrechtic, Horního Benešova a Opavy. Výstava je určena všem, kdo se zajímají o svou budoucí pracovní kariéru a o možnosti studia nebo vyučení po ukončení základní školy, žákům i jejich rodičům. Využijte příležitosti pohovořit si se zástupci středních škol o nabídce studia, podmínkách pro přijetí a získejte další důležité informace, které vám pomohou zvolit vhodný studijní nebo učební obor a školu.

Účast přislíbily tyto školy:

Gymnázium Krnov
Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu Krnov
Střední pedagogická a Střední zdravotnická škola Krnov
Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání Krnov
Střední škola průmyslová Krnov
Střední umělecká škola varhanářská Krnov
Soukromá střední odborná škola PRIMA Rýmařov
Střední odborná škola Bruntál
Střední průmyslová škola  a Obchodní akademie Bruntál
Soukromá střední škola PRAKTIK, s. r. o. Horní Benešov
Střední škola zemědělství a služeb Město Albrechtice
Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Opava
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická Opava
Střední odborné učiliště stavební Opava
Střední průmyslová škola stavební Opava
Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola Opava
Střední škola technická Opava
Soukromá střední škola podnikatelská Opava
Soukromá obchodní akademie Opava

Kamila Koukolová
výchovná poradkyně

Archivy