Vánoční koledování

Koleda, koleda Štěpáne, co to neseš ve džbáně. Nesu, nesu koledu, upadl jsem na ledu…… Co je to koleda, si můžeme najít ve slovníku, ale každý z nás zažil situaci, když mu někdo řekl: „Ty si teda o něco koleduješ!“

 

Koleda, koleda Štěpáne, co to neseš ve džbáně. Nesu, nesu koledu, upadl jsem na ledu…… Co je to koleda, si můžeme najít ve slovníku, ale každý z nás zažil situaci, když mu někdo řekl: „Ty si teda o něco koleduješ!“

A jak to tedy může vypadat? Předveďte se a my se rádi podíváme.
Vyhlašuje se pěvecká soutěž Vánoční koledování (pro žáky 2. stupně.)
Pravidla:
– Neobvykle zpracování koledy
– Můžeš uplatnit i vlastní tvorbu
– Možnost využít i hudební nástroje
– Zpěv sólově i ve skupinkách

SOUTĚŽ PROBĚHNE V STŘEDU 18.12. 2013 15.hod. Přihlášky odevzdávejte písemně do pátku 13.12.2013 paní učitelce Hlaviznové.

Nejnovější příspěvky
Archivy