Vánoční baňka tisíckrát jinak

I tak by se daly nazvat třídenní dílny, při kterých si žáci 2. – 9. tříd zdobili vlastní vánoční baňky. Také letos jsme si pozvali k nám do školy pracovnice ze Slezské tvorby v Opavě, kde se vyrábí vánoční ozdoby. Pod jejich odborným vedením, kdy dětem ukázaly, jak psát a kreslit s „kreslířskou jehlou“, začaly děti zdobit vlastní vánoční koule.

I tak by se daly nazvat třídenní dílny, při kterých si žáci 2. – 9. tříd zdobili vlastní vánoční baňky. Také letos jsme si pozvali k nám do školy pracovnice ze Slezské tvorby v Opavě, kde se vyrábí vánoční ozdoby. Pod jejich odborným vedením, kdy dětem ukázaly, jak psát a kreslit s „kreslířskou jehlou“, začaly děti zdobit vlastní vánoční koule.

Přes počáteční nesmělé tahy, vznikaly dětem pod rukama překrásně vyzdobené vánoční baňky, jenž jistě potěší všechny, pro které jsou určeny a ozdobí mnohé vánoční stromečky.
Krásné Vánoce všem!
Děkuji všem učitelům a hlavně našim hodným uklízečkám, které musely uklidit třídy plné třpytek.

text a foto K. Nováková

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy