Vánoční dílna

Na úterý 10.12. pozvaly děti 2.C své rodiče k odpolednímu předvánočnímu posezení spojenému s vánočním vyráběním. Sešlo se nás opravdu hodně, ale to nebránilo tomu, abychom si všichni za zvuku koled vyrobili drobné vánoční dekorace.

Každý, kdo se vánoční dílny zúčastnil, dostal také za úkol obkreslit a vystřihnout z papíru svou ruku, ze kterých nám vyrostl krásný vánoční stromek na dveřích třídy.
Jsem ráda, že si tolik rodičů našlo i v tomto hektickém adventním čase chvíli, aby spolu se svými dětmi prožili příjemné odpoledne.
A kdo že byl šikovnější? Rodiče nebo děti? Posuďte sami.

Text a foto J. Zdráhalová tř. uč. 2.C