Vánoční hra

Žáci z 6.M si připravili pro prvňáky z 1.B hezké dvě hodiny, které měly hodně zábavy. Prvňáky zábava jako vytváření stromečku, přelívání olova, házení botou a další bavila a my jsme byli spokojení. Prvňáci nám vytvořili krásné dopisy a my jim za to na konec zazpívali koledy. Filip…

Žáci z 6.M si připravili pro prvňáky z 1.B hezké dvě hodiny, které měly hodně zábavy. Prvňáky zábava jako vytváření stromečku, přelívání olova, házení botou a další bavila a my jsme byli spokojení. Prvňáci nám vytvořili krásné dopisy a my jim za to na konec zazpívali koledy. Filip Zouhar

 

Prvňáci byli šikovní a hodní, spolupracovali a nedělali problémy. Pouštěli jsme skořápky se svíčkami v lavoru plném vody. Martin Křiva, Lukáš Mareš

 

Myslím, že se nám to povedlo. Prvňáci si ozdobili perníky, vylívali olovo, vyráběli přáníčka, házeli botou, atd. Užili si to. Andrea Míčková, Julie Ječmenová

 

Prvňáci byli velice šikovní, dobře se s nimi pracovalo. Myslíme si, že se nám to povidlo 🙂 Perníčky se povedly a házení botou bylo úspěšné!!! U boty byly také otázky, např. Co by sis přál na Ježíška? U perníčků si jeden prvňák omylem snědl perník, ale nazdobil si aspoň zbylou nohu. Tereza Pavlacká, Anna Křivová
Bylo to dobré. Hráli jsme několik her s naší partnerskou třídou 1.B. Já jsem měla stanoviště zdobení perníků a prvňáci byli šikovní, měli to hezké. Barbora Chytilová

 

Prvňáci byli roztomilí a byli moc šikovní. Doufáme, že se jim to líbilo. Byla to vážně skvělá zábava, ale ať si to zopakují ti mladší… Jejich přáníčka se nám moc líbila a myslíme, že si s tím dali velkou práci. Naše soutěže se táhly od hudby po ozdobení perníku, lití olova a jiné vánoční zvyky. Julie Boková, Veronika Studničková

 

Naše dojmy jsou dobré. Bavilo nás odlívání olova a mohli bychom to dělat zase. Bavilo nás se dívat na prvňáčky, jak si hrají s olovem. František Švec, Jiří Sztefek

 

Prvňáci byli spokojení a my taky. Byl čtvrtek a my jsme se neučili. Samuel Antoš, Andrea Jarošová

 

Dělali jsme ozdoby z přírodnin. Líbilo se mi to, protože z toho prvňáci měli radost, ale potom mě z toho bolela 4 dny hlava. Kristýna Michalčáková

 

Celou dobu jsme vystřihovali sněhuláky. A bylo to velmi zábavné. Všichni měli (snad) zábavnou práci. Robin Vojtěšek, Tomáš Kolbasa

 

1.B je naše partnerská třída a jsou velmi hodní a srandovní. Bylo to naprosto super. Hráli jsme tam různé hry, např. zdobení perníčků nebo hraní koled. Myslíme si, že se to prvňáčkům muselo taky líbit. Eliška Marková, Alexandra Ebelová

 

Vánoční hra s 1.B se mi moc líbila. Můj názor na hru je, že jsme se všichni pobavili. Já a moje skupina jsme dělali vánoční ozdoby, které si prvňáci mohli dát na stromeček, na okno, do třídy, atd. Na závěr jsme jim zazpívali koledu Jak jsi krásné neviňátko. Tomáš Pyka

text: kolektiv 6.M
foto: Filip Andziol

  

Archivy