Vocabulary king/queen

18. prosince 2013 proběhlo již 6. kolo soutěže o nejlepšího znalce anglických slovíček- Vocabulary king/queen. Soutěžilo se v pětičlenných týmech v jednotlivých ročnících na 2.stupni. Průběh byl napínavý a některé týmy dělil od umístění na stupni vítězů pouze jediný bod. Nicméně, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

18. prosince 2013 proběhlo již 6. kolo soutěže o nejlepšího znalce anglických slovíček- Vocabulary king/queen. Soutěžilo se v pětičlenných týmech v jednotlivých ročnících na 2.stupni. Průběh byl napínavý a některé týmy dělil od umístění na stupni vítězů pouze jediný bod. Nicméně, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Vítězný tým (6.ročník) Julie Boková, Sára Kosteasová, Robert Kotlár, Tereza Pavlacká, Jiří Sztefek

Vítězný tým (7.ročník) Michal Dratnal, Vendula Drahokoupilová, Eliška Jursová, Pavla Semianová, Jan Vlach

Vítězný tým (8.ročník) Benjamin Fojtík, Zuzana Janovská, Nela Kavická, Jiřina Kozmérová, Lucie Petříková

V soutěži jednotlivců se na prvním místě umístili tito žáci:
6.ročník: Tereza Pavlacká
7.ročník: Pavla Semianová
8.ročník: Jiřina Kozmérová

Děkujeme všem soutěžícím za odvahu se zúčastnit a vítězům blahopřejeme.

Kabinet JA

Předchozí

Archivy