Starostové mají starosti

Jednoho dne jsme navštívili paní starostku Mgr. Alenu Krušinovou. Domluvili jsme si nejprve schůzku na MěÚ v Krnově. Paní starostka nás vstřícně přivítala. Dostali jsme i přednost před novináři. Důvodem naší návštěvy bylo pozvání paní starostky k nám do školy. Pozvání přijala bez váhání.

Jednoho dne jsme navštívili paní starostku Mgr. Alenu Krušinovou. Domluvili jsme si nejprve schůzku na MěÚ v Krnově. Paní starostka nás vstřícně přivítala. Dostali jsme i přednost před novináři.

Důvodem naší návštěvy bylo pozvání paní starostky k nám do školy. Pozvání přijala bez váhání. A my jsme měli tak možnost připravit pro žáky 4. a 5. tříd exkluzivní vánoční pořad „Vánoce s osobností“. Naším prvním vzácným hostem se stala právě paní starostka.
Zajímali nás informace o našem městě, také jsme chtěli znát recept na to, jak se stát starostou. Paní starostka dostávala i otázky „na tělo“, také došlo na osobní otázky i na otázky s vánoční tématikou.
Nechyběly ani vánoční koledy, vždyť se blížily Vánoce. Všechny třídy také vyrobily dárky, které v závěru jako poděkování paní starostce Mgr. Aleně Krušinové předaly. My jsme na oplátku dostali kalendáře s fotografiemi města a nové brožované knížky o našem městě a okolí.
Hodina plná otázek a odpovědí uběhla jako voda. A spolužáci: „Paní starostka byla velmi milá, upřímná, nebála se odpovědět na žádnou otázku. Bylo to zajímavé a poučné setkání.“
Pokud se chceme stát starostou, musíme na sobě začít pracovat už teď, neboť starostové mají starosti…
Děkujeme spolužákům 4. a 5. tříd a jejich třídním učitelům za spolupráci.

Malí parlamenťáci

Archivy