Ředitel školy vyhlašuje výběrové řízení na zhotovení, dodávku a instalaci venkovní mobilní laboratoře v rámci projektu ” Rozvoj názornosti ve výuce matematiky na ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17″. Podpořeného z grantu OPVK 1.1.Termín pro předložení cenových nabídek je do 12:00 hod. dne 7.2. 2014.

Ředitel školy vyhlašuje výběrové řízení na zhotovení, dodávku a instalaci venkovní mobilní laboratoře v rámci projektu “Rozvoj názornosti ve výuce matematiky na ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Podpořeného z grantu OPVK 1.1. Termín pro předložení cenových nabídek je do 12:00 hod. dne 7.2 2014.

Předmětem zakázky je dodávka vyprojektovaných učebních pomůcek pro mobilní stanoviště matematicko technické laboratoře.

Více informací ve výzvě.

O přílohy 1-5 (Krycí list nabídky, Technická specifikace předmětu plnění, Návrh kupní smlouvy, Vzor čestného prohlášení, Technická dokumentace) k výzvě, můžete žádat na e-mail: [email protected]

Text: Karel Handlíř

0. Výzva k podání nabídek malého rozsahu – “Zhotovení, dodávka a instalace venkovní mobilní laboratoře”(pdf.)

1. Oznámení o rozhodnutí zadavatele o zrušení veřejné zakázky. (pdf.)