Eliška má zlato …

V pondělí 24. února se čtveřice žáků naší školy vydala do SVČ Méďa na okresní přebor v konverzační soutěži anglického jazyka, kde si v konkurenci ostatních vítězů školních kol prověřili své znalosti.

V pondělí 24. února 2014 se čtveřice žáků naší školy vydala do SVČ Méďa na okresní přebor v konverzační soutěži anglického jazyka. Letošní soutěže se zúčastnilo celkem 40 žáků. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: 6.-7. ročník a 8.-9. ročník. Všechny soutěžící čekal nejprve test z mluvnice, slovní zásoby a poslech. Poté si každý vylosoval téma, na které hovořil s porotou, řešil konverzační situaci a popisoval obrázek. Průběh byl napínavý a konec překvapivý.

Kategorie 6.-7. ročník

Eliška Jursová 1. místo
Tereza Pavlacká 4. místo

Kategorie 8.-9. ročník

Sára Fusková 6. místo
Benjamin Fojtík 7. místo

Všem účastníkům blahopřejeme, přejeme spoustu úspěchů v dalších soutěžích a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Text a foto: A. Hlaváčová

Následující