Je libo poezii či prózu?

V posledním únorovém týdnu proběhlo na 1. stupni školní kolorecitaci. Soutěžního klání se zúčastnilo téměř 50 dětí. Konkurence byla veliká, ale malí recitátoři vše zvládli na výbornou. Stejně jako minulý rok, ani letos to naše porota neměla s rozhodováním vůbec jednoduché.

V posledním únorovém týdnu proběhlo na 1. stupni školní kolo v recitaci. Soutěžního klání se zúčastnilo téměř 50 dětí. Konkurence byla veliká, ale malí recitátoři vše zvládli na výbornou. Stejně jako minulý rok, ani letos to naše porota neměla s rozhodováním vůbec jednoduché.

Při přednesu poezie a prózy jsme společně prožívali chvíle strachu,napětíočekávání, ale také chvíle smíchu nad nečekaně vtipným rozuzlením některých příběhů. Pozorní posluchači se nenudili ani chvíli. Všem dětem patří poděkování za příjemně strávené odpoledne. Ve čtvrtek 6. března budeme držet pěsti všem vítězům, kteří postupují do okresního kola recitace v SVČ Méďa.

1. třídy:
1. místo – Nella Kvitová (1.B)
2. místo – Adéla Vendolská (1.B)
3. místo – Barbora Balová (1.C)

2. třídy:
1. místo – Tereza Machálková (2.B)
2. místo – Petr Čech (2.A)
3. místo – Aneta Adámková (2.B)

3. třídy:
1. místo – Natálie Kratěnová (3.B)
2. místo – Adam Bednárek (3.B)
3. místo – Kateřina Šlosarová (3.A)