Proběhl Školní pohár ve stolním tenise pro rok 2014.

Na konci měsíce února a počátkem měsíce března se uskutečnil Školní pohár ve stolním tenise pro rok 2014, který byl rozdělen do dvou věkových kategorií. Celkem se turnaje zúčastnilo 12 hráček a hráčů.

Na konci měsíce února a počátkem měsíce března se uskutečnil Školní pohár ve stolním tenise pro rok 2014, který byl rozdělen do dvou věkových kategorií.

Žáci prvního stupně 3. až 5. tříd odehráli svůj turnaj ve středu 26. února 2014 za účasti 6 hráčů. Hrálo se systémem každý s každým na čtyři vítězné sety. Po velkém zápolení vybojovala první místo Kristýna Zouharová ze třídy 4.C, která porazila všechny kluky. Druhé místo získal Jan Šlachta a třetí místo obsadil Tomáš Novák, oba žáci třídy 3.C. Turnaj se povedl, hráči se během zimních tréninků výrazně zlepšili, což konstatovali i jejich rodiče v rolích diváků. Všichni hráči obdrželi diplomy a účastnické listy včetně sladkých odměn.

Žáci druhého stupně 6. až 9.tříd odehráli svůj turnaj ve středu 5. března 2014 rovněž za účasti 6 hráčů. Zápasy byly hrané systémem každý s každým na tři vítězné sety. V zápase o první místo, ve kterém zvítězil Albert Reichel ze třídy 7.M nad Radkem Křižanem ze třídy 8.A v poměru setů 3:2, byl k vidění stolní tenis vysoké úrovně. Třetí místo získala Pavla Semianová, žákyně třídy 7.M. Rovněž zde obdrželi všichni hráči diplomy, účastnické listy a sladké odměny.

Na základě výsledků dvou uskutečněných turnajů /Vánočního a Školního/,bylo vybráno družstvo ve složení Albert Reichel, Radek Křižan, Pavla Semianová a Honza Vlach, které bude naší školu reprezentovat v Žákovské lize ve stolním tenise Mikroregionu Krnovsko. Ta proběhne v březnu a dubnu 2014 za účasti 6 základních škol.

Děkuji všem hráčům za předvedenou hru a jejich rodičům za povzbuzování. Přeju hodně úspěchů v Žákovské lize Mikroregionu Krnovsko.

Text a foto: Ing. Zdeněk Welna (trenér kroužku stolního tenisu)

Archivy