Mc donald´s Cup

5. a 6. květen proběhl ve znamení školní kopané. Právě v těchto dnech se uskutečnil 17. ročník fotbalového turnaje Mc donald´s Cup a to ve dvou věkových kategoriích:

5. a 6. květen proběhl ve znamení školní kopané. Právě v těchto dnech se uskutečnil 17. ročník fotbalového turnaje Mc donald´s Cup a to ve dvou věkových kategoriích: V pondělí 5. května se o postup do okresního kola ucházelo 6 družstev žáků 1. – 3. ročníků. To naše reprezentovali žáci: Kožík René, Čech Petr, Michalčík Maxim, Wetzel Filip, Rosner Bruno, Rys Daniel, Šlachta Jan, Zahradníček Tomáš, Ftáčnik Matěj, Thieberger Samuel, Frank Filip a obsadili pěkné čtvrté místo

Následující den patřil kategorii žáků 4. a 5. ročníků, kdy se na hřišti sešlo celkem 8 družstev. Trumpeš Jakub, Šupák Erik, Schober Michael, Galuška Robin, Chrobák Matěj, Tkačík Lukáš, Semjan Petr, Hofmanová Bronislava reprezentovali naši školu s opravdu velkým nasazením a přestože ze tří zápasů v první části turnaje neutrpěli jedinou porážku, body získané za remízy bohužel nestačily k postupu ze základní skupiny. Výhrou nad ZŠ Jindřichov jsme si tak ve druhé části turnaje zajistili 5. místo. To však nic nemění na tom, že naši reprezentanti svou snahou překonávali své možnosti a zaslouží si obdiv a velikou pochvalu. Nepatřili mezi nejlepší fotbalisty, ale vytvořili skvělou partu, bojující odhodlaně a přece čistým způsobem. Sportovní dopoledne si dokázali příjemně užít a o to přece jde.

Text a foto: Z.Škůrek