AI 2024: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA

Společnost Intel ve spolupráci s nakladatelstvím Fraus a mediálním partnerem TN.cz vyhlašují 1. ročník soutěže pro žáky druhého stupně základních škol (6. – 9. třída) o nejlepší krátký sci-fi film natočený na tablet. V rámci soutěže budou školní týmy natáčet na tablet krátký film o maximální délce tří minut na téma “Jak bude vypadat škola za deset let”.

Společnost Intel ve spolupráci s Nakladatelstvím Fraus a mediálním partnerem TN.cz vyhlašují 1. ročník soutěže pro žáky druhého stupně základních škol (6. – 9. třída)  o nejlepší krátký sci-fi film natočený na tablet. V rámci soutěže budou školní týmy natáčet na tablet krátký film o maximální délce tří minut na téma “Jak bude vypadat škola za deset let”.

Hlavní cenou pro vítězný tým bude pět nových tabletů s procesory Intel!

Podmínky soutěže