Návštěva průmyslovky

Dne 10.10. se třída 9.A vydala na střední průmyslovou školu v Krnově. Po příchodu na střední školu byli žáci seznámeni s tím, jak to na škole chodí a pak se rozdělili na 2 skupinky. Skupina děvčat se vydala na prohlídku jedné budovy školy, poté šly vyšívat sovičku, kterou si zároveň mohly odnést domů. 

Dne 10.10 se třída 9.A vydala na střední průmyslovou školu v Krnově. Po příchodu na střední školu byli žáci seznámeni s tím, jak to na škole chodí a pak se rozdělili na 2 skupinky. Skupina děvčat se vydala na prohlídku jedné budovy školy, poté šly vyšívat sovičku, kterou si zároveň mohly odnést domů. A skupina chlapců šla do počítačových učeben. Jako poslední bod dne měli krátkou prohlídku techniky v dílnách. Z výletu jsme si odnesli plno informací, které do budoucna určitě zužitkujeme 🙂

text a foto: Kramná Simona, Michalíková Veronika

Předchozí

Následující

Archivy