Miniporadna radí,…

…naslouchá, „ léčí“, pomáhá,… a ještě více. Všichni, kdo potřebujete cokoliv z této nabídky, neváhejte a navštivte nás. Již čtvrtý školní rok zasahuje naše „žákovská miniporadna“ do našich životů. Proto chceme oslovit kluky a děvčata z 2. stupně: „Vy už ji přece znáte!“ Pokud chcete poradit, pomoc vyřešit problém nebo si jen popovídat, přijďte, jsme tu právě pro Vás.

V pondělí 13. října se poprvé v tomto školním roce otevřela naše miniporadna. Zájemců bylo mnoho a na všechny se ani nedostalo. Rozhodli jsme se, že poradnu otevřeme častěji a to 1x za 14 dní. Teď nám brání prázdniny, proto následující termín bude 3. listopadu každou přestávku jako obvykle. Další termín bude vždy na dveřích miniporadny.
Když nepotřebujete pomoc Vy, možná ji potřebuje Váš spolužák. Tak neváhejte!

Malí parlamenťáci, Bokischová L., Mgr. Jana Hlažánková – školní psycholog

Následující