Hurá na Prahu…. !!!

Již po šesté může tlupa letošních osmáků podniknout útok na Prahu za historií, kulturou a zábavou, dobýt ji a podmanit si ji!
Jsi žákem 8.třídy a chceš se toho, poslední květnový týden spolu s 29 spolužáky, účastnit také? Co Tě čeká?

Již po šesté může tlupa letošních osmáků podniknout útok na Prahu za historií, kulturou a zábavou, dobýt ji a podmanit si ji!

Co Tě čeká? Minimum spánku, puchýře na nohách, jídlo 2x denně, nevyzpytatelné pražské počasí, náročný program, záludné úkoly, spousta nových informací a zážitků s bezva partou lidiček.

Chceš přijmout tuto výzvu? Tak vyplň přihlášku a přihlas se! Těšíme se na Tebe.

Destinace: Praha
Termín: 24.5. – 29.5 2015
Cena: 4000,- Kč
Ubytování: hotel Aida
Stravování: polopenze
Doprava: vlak, MHD (autobus, trolejbus, tramvaj, metro)
Program zájezdu: předběžně – muzea, Pražský hrad, Senát, divadelní představení, ZOO, Trojský zámek, tropický skleník, Petřínská rozhledna, Zrcadlové bludiště….a jiná překvapení.

přihláška

reportáže z letošní expedice Pětkaři v Praze