Šachisté v Holčovicích uspěli

Za účasti 62 hráčů proběhla v sobotu 15. listopadu 2015 Velká cena Holčovic mládeže v šachu /po M. Albrechticích a Krnovu/ se jednalo o 3. turnaj VC. Další turnaje budou ještě následovat v Bruntále, Rýmařově a Vrbně.

Velkou radost nám udělali naši benjamínci, kteří se v rámci okresu začínají prosazovat na předních místech. Kdo nejvíce překvapil? V prvé řadě Martin Kolomazník. Jeho 6 bodů – tak to je výkon!!! Zámarský Patrik 5,5 b. a Weczerek Jan 5,0 – výborný výkon!! V kategorii mladších žáků 4. místo Petra Čecha /škoda ztráty jistého bodu v 6. kole/ – výborné umístění!! Dalším milým překvapením je čtyřbodový Tomáš Novák /jeho výhra nad favorizovaným Adamem Tošenovským / nás překvapila.

Benjamínci: Mladší žáci:
1. Bravanský Lukáš 6,0 b.   Ostrava         4. Čech Petr 5,0 b.   Krnov
2. Kolomazník Martin    6,0 b. Krnov 5. Anděl Vítek 5,0 b. Krnov
3. Zámarský Patrik 5,5 b. Krnov 7. Novák Tomáš    4,0 b. Krnov
4. Weczerek Jan 5,0 b. Krnov 8. Šlachta Jan 4,0 b. Krnov

Ke skvělé atmosféře, která v Holčovicích panovala, přispěla i naše11-ti členná výprava. Další Velká cena mládeže v šachu se uskuteční 13. prosince v Bruntále.

Ing. Karel Handlíř – vedoucí šachového kroužku

Archivy