Jarní dílny

Ve čtvrtek 26.3. navštívily děti IV.oddělení ŠD jarní dílničky ve SEV (MIKS), kde se setkaly s p. Bodešínským. Na děti čekala spousta práce. Jaro přivítaly výrobou ptáčka, atmosféru Velikonoc si přiblížily zdobením vajíčka a to pro děti novou ubrouskovou technikou.

Ve čtvrtek 26.3. navštívily děti IV.oddělení ŠD jarní dílničky ve SEV ( MIKS), kde se setkaly s p.Bodešínským. Na děti čekala spousta práce. Jaro přivítaly výrobou ptáčka, atmosféru Velikonoc si přiblížily zdobením vajíčka a to pro děti novou ubrouskovou technikou a jelikož je březen měsícem knihy, tak si na závěr vyzdobily záložku do knížky v podobě motýlka.
Děti bych chtěla pochválit za jejich snahu a radost z tvoření, věřím, že se jejich výrobky líbily i doma rodičům.
Chtěla bych touto cestou poděkovat p.Bodešínskému za spolupráci a trpělivost s dětmi z naší družinky.

Text a foto: Okapalová Lenka