Lyžařský kurz 2015

V pondělí 9. března v 8 hodin ráno s nadšením vyrazil sedmý ročník naší školy na lyžařský kurz do Karlova pod Pradědem na chatu Kazmarku. Hned po vybalení jsme šli lyžovat. Rozdělili jsme se do 4 skupin – Lamy, Ovečky, Prkna a Boxerky.

 

V pondělí 9. března v 8 hodin ráno s nadšením vyrazil sedmý ročník naší školy na lyžařský kurz do Karlova pod Pradědem na chatu Kazmarku. Hned po vybalení jsme šli lyžovat. Pan ředitel, který s námi strávil pondělí, nás rozdělil do čtyř skupin – Lamy, Ovečky, Prkna a Boxerky. V úterý nás přijel povzbudit pan učitel Kopeček. Obzvlášť se nám líbila dvoj-sedačková lanovka na Myšáku. Po večerech jsme hráli různé hry, asi nejlepší hra byla, zachraň vejce, kdy jsme museli sestrojit „stroj“ jen z brček a tvrdého papíru, který měl zabránit tomu, aby se vejce při pádu z určité výšky rozbilo. Letošní lyžařský kurz se moc povedl a všichni jsme si ho užili.

Kristýna Michalčáková 7.M

Archivy