Žákovská liga stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko 2015

Ve středu 8. dubna 2015 se ve Sportovní hale ZŠJN, Krnov uskutečnil již 5. ročník finálového kola Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko. Turnaje se zúčastnilo pět základních škol našeho mikroregionu.

Ve středu 8. dubna 2015 se ve Sportovní hale ZŠJN, Krnov uskutečnil již 5. ročník finálového kola Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko. Turnaje se zúčastnilo pět základních škol mikroregionu, které se utkaly systémem každý s každým. Družstvo tvořili čtyři hráči. Celkově bylo odehráno 10 utkání, které představovaly 80 zápasů ve dvouhrách hraných na dva vítězné sety. Po šestihodinovém klání dospěl turnaj k následujícímu pořadí:

1. místo: ZŠ Janáčkovo náměstí, Krnov, 4 vítězství, poměr setů 28 : 4
2. místo: ZŠ Lichnov, 3 vítězství, poměr setů 27 : 5
3. místo: ZŠ Třemešná ve Slezsku, 2 vítězství, poměr setů 14 : 18
4. místo: ZŠ Holčovice, 1 remíza, poměr setů 6 : 20
5. místo: ZŠ Jindřichov ve Slezsku, 1 remíza, poměr setů 5 : 27

Celý turnaj proběhl v přátelské a pohodové atmosféře. Družstva obdržela poháry, diplomy a věcné sportovní ceny.

Závěrem bych chtěl poděkovat Mikroregionu Krnovsko za finanční podporu a pánům Mgr. Pavlu Šprinzovi a Mgr. Karlu Handlířovi za pomoc při přípravě a organizování turnaje.

Gratulace a poděkovaní patří družstvu stolních tenistů naší školy ve složení Pavla Semianová, Albert Reichel, Jan Vlach, všichni žáci třídy 8.M a Bohdanu Kulchytskému ze třídy 9.A za perfektní reprezentaci školy i Města Krnova.

Ředitel turnaje: Ing. Zdeněk Welna