Na jaře kvetou básničky 2

Kdo by odolal Julince Lihaříkové, Dominiku Koritarovi, Vojtěchu Flosmanovi, Kateřině Šlosárové, Natálii Kratěnové a Viktorii Foksové, když je slyšíte, s jakým šarmem, nadšením a elegancí přednášejí své oblíbené básničky.

Kdo by odolal Julince Lihaříkové, Dominiku Koritarovi, Vojtěchu Flosmanovi, Kateřině Šlosárové, Natálii Kratěnové a Viktorii Foksové, když je slyšíte, s jakým šarmem, nadšením a elegancí přednášejí své oblíbené básničky. Tito spolužáci nejen našli odvahu se představit v tak hektické přestávce, ale také, jak jste mohli číst v jiných článcích, získali ta nejlepší umístění ve školním kole v recitaci.

Spolužáci a spolužačky z pátých tříd zvědavě pokukovali, jak si vede také náš nový moderátor Krištof Škurek. Letos jsme se těšili ještě většímu zájmu diváků a posluchačů. Děkujeme všem a těšíme se na další společné akce o přestávkách nebo i mimo ně.

Malí parlamenťáci, Bokischová L.

Archivy