Krajské kolo OVOV

Dne 11.6.2015 jsme se vydali do Havířova zúčastnit se krajského kola OVOV. Garantem soutěže byla mistryně světa v trojskoku paní Šárka Kašpárková, která s dětmi dělala rozcvičku. Své umění předvedl i Honza Weber, několikanásobný mistr světa a Evropy ve freestyle footbagu.

 Dne 11.6.2015 jsme se vydali do Havířova zúčastnit se krajského kola OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Garantem soutěže byla mistryně světa v trojskoku paní Šárka Kašpárková, která s dětmi dělala rozcvičku. Své umění předvedl i Honza Weber, několikanásobný mistr světa a Evropy ve freestyle footbagu. Z okresního kola se povedlo probojovat do krajského kola dvěma našim žákům. Naši školu reprezentovala Terezka Ulmannová a Filip Zouhar. K naší smůle zrovna náš kraj patří ke špičce v této soutěži, tudíž konkurence byla obrovská. Soutěžilo se v těchto disciplínách: běh na 60m, skok do dálky, hod míčkem, leh-sedy, shyby, skok přes švihadlo (4 způsoby) a běh na 1000m. Ani v jedné z disciplín jsme nezaostali za konkurencí. Některé výsledky se nám podařilo vylepšit, nicméně na postup do republikového finále to nestačilo. Příští rok nám to snad už vyjde. Děkujeme oběma našim reprezentantům.

text a foto: Martin Klečka

Archivy