Atletické závody v Zátoru

Naše škola byla pozvána, aby se dne 12.6. zúčastnila atletických závodů určených pro žáky I. stupně, které pořádala ZŠ Zátor. Společně s námi se závodů zúčastnila domácí škola ZŠ Zátor dále pak ZŠ Lichnov a ZŠ Brantice. Do závodů bylo vybráno celkem 18 dětí.

Naše škola byla pozvána, aby se dne 12.6. zúčastnila atletických závodů určených pro žáky I. stupně, které pořádala ZŠ Zátor. Společně s námi se závodů zúčastnila domácí škola ZŠ Zátor dále pak ZŠ Lichnov a ZŠ Brantice. Do závodů bylo vybráno celkem 18 dětí. Zastoupeny byly všechny ročníky. Soutěžilo se v těchto disciplínách: běh na 60m, trojskok, hod míčkem, skok daleký a běh na 300 či 600m, podle ročníku. Naše děti patřily ve všech disciplínách ke špičce. Svědčí o tom 11 medailí a z toho bylo hned 5 zlatých. Přemožitele nenašli Tim Ulmann, Katka Zuzaníková, Bára Kubicová, Bruno Rosner a Daniel Gothard. Skvělých výsledků dosáhli i další sportovci. Na stupně vítězů stačilo ve většině případů jen pár bodů. Všem děkujeme za účast a výbornou reprezentaci školy a ZŠ Zátor za krásně strávený den.

Text a foto: Martin Klečka