Superkluci

Batman, Superman, Halk, Assassin, Ironman, Spajdrman,…To jsou jména komiksových hrdinů. Kdo by je neznal! Tak jako každá dívka sní o tom žít jako princezna, kluci mají jiné ambice, chtějí být dokonalí hrdinové s nadlidskou silou a s neobyčejnou schopností. Taková přání splnit nedokážeme…

Batman, Superman, Halk, Assassin, Ironman, Spajdrman,…To jsou jména komiksových hrdinů. Kdo by je neznal! Tak jako každá dívka sní o tom žít jako princezna, kluci mají jiné ambice, chtějí být dokonalí hrdinové s nadlidskou silou a s neobyčejnou schopností. Taková přání splnit nedokážeme…

… ale dokázali jsme pro kluky 3. až 5. ročníků připravit soutěž, kde si mohou prověřit odvahu, poměřit sílu a své neobyčejné schopnosti. Soutěže „Superkluci“ se zúčastnilo 26 statečných chlapců. Všichni museli absolvovat šest disciplín: „ Betmenův skok, Supermenovu výdž, Asasínův balanc, Halkův boj, Aironmenovu pěst a Spajdrmenovu síť.

Velmi soutěživá atmosféra dokázala kluky povzbudit k velkým výkonům. Zvítězit i v naší soutěži může jen jeden. Jen jeden se může stát „Superklukem“ naší školy. Obdiv však patří všem.

Děkujeme za povzbuzování divákům a gratulujeme vítězům. Titul „Superkluk 2015“ získal:
* za 3. ročníky – Lukáš Zámarský (3.c)
* za 4. ročníky – Roman Suchý (4.c)
* za 5. ročníky – Krištof Škurek (5.b)

text a foto: Bokischová L., malí parlamenťáci

Archivy