Halloween

Z pátého na šestého listopadu jsme spali ve škole. Přišli jsme o půl šesté do školy a začali jsme hrát hry. Nejlepší hra byla Čokoláda, protože jsem jí snědla skoro půlku. Potom následoval lampionový průvod.

Z pátého na šestého listopadu jsme spali ve škole. Přišli jsme o půl šesté do školy a začali jsme hrát hry. Nejlepší hra byla Čokoláda, protože jsem jí snědla skoro půlku. Potom následoval lampionový průvod. Dále nám béčkaři nachystali stezku odvahy. My jsme šli do šatny a paní učitelka nás postupně pouštěla. Přede mnou šla Kačka s Hedvikou a Kačka strašně pištěla. Pak jsme strašili my. Janis vyděsil snad každého. Po stezce jsm šli do třídy na pohádku Hotel Transylvánie, někteří si ještě stihli zajít na diskotéku do béčka. Halloween se mi moc líbil.

Zapsala Lenka Martínková z 5.A

Archivy