Karneval ve ŠD

Ve čtvrtek 25.2. se ve IV.oddělení ŠD objevily velmi zajímavé postavičky. No copak už jste viděli rytíře, kovboje, princezny, bojovníky nebo kočky ve škole? Ale u nás ano….měli jsme totiž karneval!

Ve čtvrtek 25.2. se ve IV.oddělení ŠD objevily velmi zajímavé postavičky. No copak už jste viděli rytíře, kovboje, princezny, bojovníky nebo kočky ve škole? Ale u nás ano….měli jsme totiž karneval

A že byla legrace, hodně jsme si zatančili, zahráli si hudební hrysoutěže, při kterých jsme museli být hlavně hodně obratní a také spolupracovat se svými kamarády. Tentokrát nešlo o to, kdo bude první nebo kdo druhý, vítězi byli všichni, kdo měl na rtech úsměv a dobrou náladu.
Na závěr samozřejmě nechyběla sladká odměna a diplom, který nám může připomínat jedno odpoledne, strávené netradičně ve školní družince.

Text a foto: Okapalová L.

Předchozí

Následující