Úspěch na Okresním kole Biologické olympiády

Ve středu 13. 4. 2016 proběhlo Okresní kolo Biologické olympiády v kategorii 8. a 9. ročníku ZŠ a víceletých gymnázií. Naši školu reprezentovala dvě děvčata – úspěšné řešitelky školního kola – Anna Smékalová z 9. M a Veronika Studničková z 8.M. Obě soutěžící děvčata čekal nelehký den, během něhož musela absolvovat náročný písemný test, poznávání přírodnin a laboratorní práci. Také musela odevzdat vstupní úkol , na kterém pilně pracovala celý měsíc.

V konkurenci dalších soutěžících se Anička a Verča neztratily.
Veronika Studničková obsadila s velkým bodovým náskokem 1. místo – VELMI gratulujeme.
Gratulace patří i Anně Smékalové, která obsadila krásné sedmé místo.

Celkové výsledky

Více informací o této soutěži naleznete na www.biologickaolympiada.cz

Text a foto : Pavlína Nováková