Úspěšná štafeta

Dne 21.4.2016 jsme se vydali na na krnovský atletický stadion porovnat síly ve štafetě s dalšími pěti školami. Soutěže se zúčastnili žáci 2. až 5. třídy. Celkem soutěžilo 16 dětí, 8 děvčat a 8 chlapců. Běželo se 8 x 100 metrů a následně 8 x 200 metrů. Celkem tedy 4 x. V ani jednom závodu nechyběli naši žáci na předních příčkách.

Dne 21.4.2016 jsme se vydali na na krnovský atletický stadion porovnat síly ve štafetě s dalšími pěti školami. Soutěže se zúčastnili žáci 2. až 5. třídy. Celkem soutěžilo 16 dětí, 8 děvčat a 8 chlapců. Běželo se 8 x 100 metrů a následně 8 x 200 metrů. Celkem tedy 4 x. V ani jednom závodu nechyběli naši žáci na předních příčkách. Dva závody se nám podařilo vyhrát a dvakrát jsme obsadili druhé místo. Rozhodující byl ovšem celkový čas. Do poslední chvíle jsme byli napnutí. Nakonec naše štafeta obsadila krásné druhé místo o pouhé dvě vteřiny za vítěznou štafetou z Bruntálu. Přesto nám tento výsledek stačil k postupu do krajského kola. Všem běžcům děkujeme a 10. května nám držte palce..

text a foto: Martin Klečka

 

Archivy