Mc donald´s Cup

V pondělí a úterý 25. a 26. dubna se odehrál již 19. ročník školního fotbalového turnaje Mc donald´s Cup a to ve dvou věkových kategoriích. V pondělí 25. dubna se utkali žáci 4. a 5. ročníků. Následující den patřil malým fotbalistům 1.-3. ročníků. Dá se říci, že kluci z Janáčkovy pětky svoji skupinu zcela ovládli.

Ve dnech 25. a 26. dubna se odehrál již 19. ročník školního fotbalového turnaje Mc donald´s Cup a to ve dvou věkových kategoriích. V pondělí 25. dubna se utkali žáci 4. a 5. ročníků. Našim borcům se bohužel příliš nedařilo a celkově se umístili na 7. místě. Následující den patřil malým fotbalistům 1.-3. ročníků. Dá se říci, že kluci z Janáčkovy pětky svoji skupinu zcela ovládli. Zatímco rozdali spoustu krásných gólů, inkasovali pouze jediný. Všechny zápasy s přehledem zvítězili a postupují tak do okresního kola. Všem zúčastněným děkujeme za vynaložené úsilí při reprezentaci školy a postupujícímu týmu přejeme hodně fotbalového štěstí v příštích utkáních.

Text a foto: Zdeněk Škůrek

Archivy