Pozor, pozor, lidičky, jak se učí dětičky

Vážení rodiče, přijďte se podívat, jak se učíme v matematice. Jak jistě víte, vyučujeme matematiku v mnoha třídách konstruktivistickou metodou prof. Hejného. Učení zde vypadá trochu jinak a my bychom vás rádi touto cestou s metodou seznámili. Otevřené hodiny budou probíhat jak na prvním tak na druhém stupni dle níže uvedených rozpisů. Zváni jste všichni.

Vážení rodiče, přijďte se podívat, jak se učíme v matematice. Jak jistě víte, vyučujeme matematiku v mnoha třídách konstruktivistickou metodou prof. Hejného. Učení zde vypadá trochu jinak a my bychom vás rádi s touto metodou seznámili. Otevřené hodiny budou probíhat jak na prvním tak na druhém stupni dle níže uvedených rozpisů.

INFORMACE O OTEVŘENÝCH HODINÁCH NA 1. STUPNI

INFORMACE O OTEVŘENÝCH HODINÁCH NA 2. STUPNI

 

 

Moc se na Vás těší učitelé i žáci 1. stupně a 6.tříd

Archivy