Anička, Martin, Samuel a Verča, Eliška, Šimon, Terka a Valérie – kdo to je?

Anička, Martin, Samuel a Verča, Eliška, Šimon, Terka a Valérie – kdo to je?

Úspěch se neměří podle toho, čeho dosáhneš, ale podle překážek, který překonáš. (E. Hawke)

Anička, Samuel, Verča a Martin zazářili v okresním kole Matematické olympiády. Po úspěšně vyřešeném domácím kole se v úterý 5.4. vydali do SVČ Méďa změřit síly s dalšími žáky. Anička reprezentovala sebe i naší školu v kategorii Z7, Verča, Sam a Martin v kategorii Z8. Všichni byli úspěšnými řešiteli, dokonce jeden z nich byl na medailových pozicích. Kdo z nich to byl? Odpověď najdete v přiložených souborech.

Valérie, Eliška, Terka a Šimon byli úspěšnými a postupujícími řešiteli okresního kola kategorie Z9. Po absolvování krajského kola jsme s velkým napětím očekávali výsledkovou listinu. Pocity nebyly dobré, příklady prostě „nesedly“, konkurence byla veliká a nervozita taky sehrála svou roli. Přestože výsledková listina potvrdila obavy, mohou být všichni spokojeni a jistě mají nové zkušenosti.

Všem zúčastněným děkujeme, neboť reprezentovali nejen sebe, ale i naší školu.

MO Z7

MO Z8