Konec dubna ve znamení čarodějnic

Ani my jsme nezapomněli na to, že poslední duben je dnem čarodějnic. Děti a paní vychovatelky z V. a VII. oddělení ŠD si proto na středu naplánovaly „Čarodějnické odpoledne“. Tolik podezřelých individuí, převážně v černé barvě, naše družina dlouho neviděla! Čarodějky a čarodějové plnili v zábavném odpoledni spoustu netradičních úkolů, které si pro ně připravily studentky z pedagogické školy.

Ani my jsme nezapomněli na to, že poslední duben je dnem čarodějnic.Děti a paní vychovatelky z V. a VII. oddělení ŠD si proto na středu naplánovaly„Čarodějnické odpoledne“. Tolik podezřelých individuí, převážně v černé barvě,naše družina dlouho neviděla! Čarodějky a čarodějové plnili v zábavném odpoledni spoustu netradičních úkolů, které si pro ně připravily studentky z pedagogické školy, např.: přenášení očí, prolézání pavučinou, házení netopýřích hlav do pece, zkouška z poznávání čarodějnických předmětů a zkouška mrštnosti v pytli. Za zvládnutí těchto náročných zkoušek dostali od vrchních čarodějnic Milofíny a Marčíny opravdové čarodějnické vysvědčení.

Za plnění úkolů byli všichni odměněni sladkostmi, ale nejvíce se děti těšily na to, co se pro ně chystá v kuchyni – PAŘÁTOVÁ POLÉVKA. A ta se povedla a všem móóóóóc chutnala! Ani dětem nevadilo, z čeho všeho vlastně polévka byla – pavoučí očka, pařáty, zelené háďátka, myší ocásky, dětská zvědavá ouška,…. někteří si přišli i 3x přidat a nezbyla ani kapka.
Veselé odpoledne se nám všem líbilo, podívejte se i Vy…..

Text a foto: Marčína Jančičková
Milofína Košinarová