Volejbalistky získaly pro naši školu zlatý hattrick!!

Už třetím rokem volejbalisté naší školy získali zlato na okresním finále ZŠ a postoupili do krajského finále. Předloni to byli hoši, v loňském roce hoši i dívky a letos dívky. Letošní sestava sice hodně postrádala zraněné hráčky S. Kosteasovou a S. Vysloužilovou, přesto však vybojovala třetí obhajobu zlaté pozice pro naši školu.

Už třetím rokem volejbalisté naší školy získali zlato na okresním finále ZŠ a postoupili do krajského finále. Předloni to byli hoši, v loňském roce hoši i dívky a letos dívky. Vítězné sestavy zlatého hattricku jsou na přiložených fotkách. Letošní sestava sice hodně postrádala zraněné hráčky S. Kosteasovou a S. Vysloužilovou, přesto však vybojovala třetí obhajobu zlaté pozice pro naši školu krásným poměrem pěti vítězství a žádné prohry. Jako trenér jsem na své svěřence za ty roky právem hrdý, děvčatům gratuluji a přeji jim ještě mnoho volejbalových úspěchů z celého srdce.

 

text a foto: Martin Kopeček

Archivy