Ztraceni v Praze

Jako obvykle si pro nás den D připravil sluníčkové počasí. Na nádráží jsme všichni včas, někteří i v předstihu. I když odjíždíme už z Krnova v počtu -2 náladu nám to nekazí. Právě naopak. Vyrážíme plni optimismu, zatím ještě plni síly, vstříc týdennímu poznávání našeho hlavního města. Sledujte zde naše zpravodajství.

 Jako obvykle si pro nás den D připravil sluníčkové počasí. Na nádráží jsme všichni včas, někteří i v předstihu. I když odjíždíme už z Krnova v počtu -2 náladu nám to nekazí. Právě naopak. Vyrážíme plni optimismu, zatím ještě plni síly, vstříc týdennímu poznávání našeho hlavního města. Sledujte zde naše zpravodajství.

 

neděle – z Krnova až na měsíc a možná ještě dál

pondělí – králové, prezidenti a senátoři

úterý – od Karla IV. ke Karlu Zemanovi

středa – ztracený článek – opraveno

čtvrtek- nové přírůstky v ZOO

pátek – vracíme se domů

Archivy