Konečná vybíjená

A je to tady! Konec roku se blíží a vztahy mezi vrstevníky ze tříd jiskří, no a jak to vyřešit, než-li turnajem ve vybíjené, že ano…. No dobře, až takové „na ostří nože“ to není. Každoročně parlament pořádá pro třídy druhého stupně alespoň jeden turnaj v čemkoli. Asi jste to pochopili správně, tento rok to byl turnaj ve vybíjené. 

A je to tady!Konec roku se blíží a vztahy mezi vrstevníky ze tříd jiskří, no a jak to vyřešit, než-li turnajem ve vybíjené, že ano….
No dobře, až takové „na ostří nože“ to není.

Každoročně parlament pořádá pro třídy druhého stupně alespoň jeden turnaj v čemkoli. Asi jste to pochopili správně, tento rok to byl turnaj ve vybíjené. Kategorie byly rozděleny na 6.-7.třídy a 8.-9 třídy, jelikož souboj šesté třídy proti deváté třídě by byl trochu zajímavý, ale přeci jen, proč by nemohli šesťáci vyhrát?!No, a právě tady tenhle ten „zázrak“ se stal před dvěma lety, kdy letošní 8.M porazila tehdejší 9.M.-tím chci říct, že všechno je možné. Opravdu, všechny třídy se snažili co nejvíc ať už to bylo za jakýmkoli důvodem…

Letošními výherci z kategorie 6.-7. ,to je třída 7.M
Druhé místo získala 6.B
A třetí místo získala třída 6.A

Z kategorie 8.-9. ,to je třída 9.B
Druhé místo získala 9.M
A třetí místo získala 8.M

Všem třídám-klobouk dolů,protože za tu snahu to stálo.Výhercům blahopřejeme,a příště možná se ocitnou jiné třídy na stupních vítězů a možná taky ne!
Zvlášť pochvala patří Dominiku Kotáskovi z vítězné třídy 7.M, který na hříšti předvedl absolutně nenapodobitelný (možná baletní) skok vysoký.

Předchozí

Archivy