I čtení může být zábavné

V Městské knihovně Krnov proběhl minulý čtvrtek v rámci 20. ročníku Týdne knihoven čtenářský maraton. Zúčastnili se ho žáci 7. B se svou učitelkou češtiny. V příjemném prostředí, obklopeni množstvím krásných knih, si děti pomocí metod kritického myšlení vytvářely úsudky k novým titulům. Sedmáci vyvozovali a taky přijímali od kamarádů spoustu nápadů a postřehů z nových textů, nechybělo hlasité předčítání zajímavých kapitol. Akce volně navázala na dílny čtení. Ty probíhají jednou týdně v každé třídě na naší škole a setkávají se u dětí se stále větším ohlasem.

text a foto: Marcela Rychtová

Předchozí