I naše škola má své veverky

Ve čtvrtek 24.11.2016 se naši žáci zúčastnili okresního kola ve šplhu. Soutěž se uskutečnila na SPgŠ a SZŠ v Krnově. Účastnili se jí žáci ze základních i středních škol. Byli jsme samozřejmě při tom. Mezi 160 účastníky jsme se neztratili a družstvo mladších žáků se umístilo na bronzové pozici.

Družstvo tvořili tito naši sportovci: Adam Vlach, Matěj Duda, Václav Hradil, Erik Šupák a Patrik Kurtiš.
Chtěla bych poděkovat nejen našim „super veverkám“ ale i mladším a starším děvčatům, samozřejmě starším chlapcům a zároveň pani učitelkám tělesné výchovy, které závodníky vybraly.
Tato sportovní akce byla i díky organizátorům velmi zdařilá.

Mgr. Jitka Klimenková