Ředitelské volno

Ředitel školy oznamuje, že ve dnech 3. – 4. ledna 2017, vyhlašuje z organizačních důvodů ředitelské volno. Ředitelské volno tak navazuje na vánoční prázdniny. Žáci tedy do školy nastoupí až ve čtvrtek 5. ledna. Abychom zmírnili případné těžkosti pro rodiče, bude v uvedené dny školní družina v provozu od 6:00 – 14:00 hod.

Ředitel školy oznamuje, že ve dnech 3. – 4. ledna 2017vyhlašuje z organizačních důvodů ředitelské volno. Ředitelské volno tak navazuje na vánoční prázdniny. Žáci nastoupí do školy až ve čtvrtek 5. ledna. Abychom zmírnili případné těžkosti pro rodiče, bude v uvedené dny školní družina v provozu od 6:00 – 14:00 hod.

V uvedených dnech proběhne 3. blok plánovaného 80-ti hodinového vzdělávacího kurzu “Čtením a psaním ke kritickému myšlení”  (RWCT), který absolvují všichni pedagogičtí pracovníci.

Děkuji za pochopení Karel Handlíř