Vánoční tvoření 4. tříd

Ptáte se, co spojovalo 13. prosince čtvrté třídy? Vánoční tvoření dětí s rodiči. Odpoledne bylo kouzelné a každý si „přišel na své“. Vypuklo to v 16 hodin. Tvořilo se, zdobilo se, byl čas „se zastavit“ a najít si chvilku na společnou práci. Vánoční atmosféra na nás všechny pořádně dýchla.

Ptáte se, co spojovalo 13. prosince čtvrté třídy? Vánoční tvoření dětí s rodiči. Odpoledne bylo kouzelné a každý si „přišel na své“. Vypuklo to v 16 hodin. Tvořilo se, zdobilo se, byl čas „se zastavit“ a najít si chvilku na společnou práci. Vánoční atmosféra na nás všechny pořádně dýchla. Pojídalo se cukroví, které – co si budeme říkat – chutná nejvíc právě před Vánoci. U kávičky nebo čaje byl čas si popovídat. Zazpívala se spontánně i vánoční koleda. Byl to krásně strávený čas a výsledkem jsou nádherně ozdobené baňky, které budou určitě viset na vánočním stromku. Mnoho šikovných rodičů si s dětmi ze tříd odnášeli také velmi povedené ozdoby v podobě sněhuláčků, andílků nebo svícnů.
Jak odpoledne zhodnotily děti?

Slovy: zábavné vyrábění, spolupráce s druhými, ochutnávka cukroví, rozsypaná rýže i třpytky po celé chodbě, třídě a vlastně i škole, pravá vánoční nálada, pěkné výrobky, koledy s panem Smékalem.
A za kolektiv učitelů 4. tříd ještě přidáváme „šťastný úsměv dětí na tváři“.

http://youtu.be/QMXOFnBbGzQ

4.A + 4.B + 4.C

Předchozí

Archivy