Ježíšek nám naděloval

Ve středu 14. 12. se sešli rodiče i s dětmi z 1.C, aby společně prožili jedno předvánoční odpoledne. Na úvod děti rodiče přivítaly písničkou a hned na to se všichni, za zvuku koled a při kafíčku s cukrovím, vrhli do vánočního vyrábění. Domů si všichni mohli odnést 4 výrobky…

Domů si všichni mohli odnést 4 výrobky, kromě toho jsme společně vytvořili vánoční stromeček na dveře, na kterém se každý účastník vánoční dílny podílel obkreslením a vystřižením své ruky. Asi v polovině vyrábění se ozvalo cinkání zvonečku. To Ježíšek předčasně naděloval dárky. Každé z dětí našlo pod stromečkem krásnou knížku, kterou si už brzy přečte úplně samo. Po Vánocích budeme totiž začínat s dílnami čtení, v nichž budou děti pracovat právě s těmito knihami. V mnoha knížkách našly děti také krásné věnování.

Celé odpoledne proběhlo ve velmi příjemné atmosféře, rodiče i děti odcházeli domů s úsměvem na tváři.

Text a foto J. Zdráhalová
L. Okapalová